fbpx

Bu Hisse Senedinde Getiri Potansiyeli Beklenenden Yüksek. İşte Detaylar..

hisse-onerileri-9.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi 1.360,63 ile yeni tarihi zirve test ederken, bankacılık endeksi öncülüğünde günü % 0,78 yükselişle 1.350,32’den tarihi zirveden kapattı. Endeks gün içinde 1.344, kısa vadede ise 1.322 üzerinde tutundukça geri çekilmeler olsa da kısa vadeli yükseliş trendini koruması beklenmektedir. Endeksin 1.361 üzerinde ise yükselişini 1.375 ilk hedef olmak üzere 1.390-1.395 aralığına kadar devam ettirmesi beklenmektedir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

Endeksin 1.344 altına gelmesi durumunda kar satışlarının 1.322-1.326 aralığına doğru devam devam etmesi beklenirken, bu seviye altındaki kapanışlarda kar satışlarının 1.290 seviyelerine doğru güçlenmesi beklenmektedir. Gün içinde 1.345 ve altına gerileme trade amaçlı alım fırsatı, 1.361 ve üzerine düşük hacimli yükselişler ise satış fırsatı olarak takip edilebilir. Teknik göstergelerdeki zayıf görünüm devam ederken, yükseliş eğilimi devam etse de kar satışı yaşanma riskinin halen yüksek olduğuna ve yükselişin momentum kaybedeceğine işaret ediyor. Endeksin güne hafif negatif eğilimle başlangıç yapması beklenmektedir.

TKFEN

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (10.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Bu Hisse Senedinde Getiri Potansiyeli Beklenenden Yüksek. İşte Detaylar.. ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!