fbpx

BRISA, DOHOL, ECILC, MAVI, PGSUS, SISE, TKFEN, TOASO, ULKER Hisse Önerileri Ve Yorumları

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Tepki yükselişi eğiliminde değişiklik bulunmuyor.

Son iki haftada endekste en düşük seviyeden gelen %14’lük tepki yükselişi sonrasında denge arayışına paralel dalgalı eğilimin gündemde kalmasını beklemekteyiz. Belirttiğimiz denge arayışında haftaya yatay eğilimle başlanmasını beklemekteyiz. Haftalık bazda 1400-1340-1330 destek, 1460-1480-1520 takip edeceğimiz dirençlerdir. Kısa vadeye ilişkin beklentilerimizde bu aşamada bir değişiklik bulunmuyor, temel tarafta yakın vadeye ilişkin belirsizliklerde bir değişiklik olmadıkça 1460-1520 bölgesinin direnç olarak ön planda kalmasını öngörmekteyiz. Günlük bazda ise 1400 destek, 1460 dirençlerini ilk aşamada önemsemekteyiz.

VİOP Endeks30 – Yeni bir yatay işlem bandı oluşurken, tepki alımlarının gücü test ediliyor.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1473,50 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1475,75 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta kısa vadeli görünümde yeniden olumlu görünüme geçilirken, bu görünümün korunması adına destek bölgeyi 1460 olarak öngörmekteyiz. Kontratta güne yatay eğilimle başlanmasını öngörürken yatay eğilim içinde yönün oluşması adına ilk aşamada 1465 destek, 1483 direnç bölgelerini önemsemekteyiz.

BRISA, DOHOL, ECILC, MAVI, PGSUS, SISE, TKFEN, TOASO, ULKER

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (5.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

BRISA, DOHOL, ECILC, MAVI, PGSUS, SISE, TKFEN, TOASO, ULKER Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!