fbpx

Bizim Menkul’den Yüksek Potansiyelli Model Portföy Önerileri

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL yer almaktadır.

1-8 Aralık 2020 döneminde BMD Araştırma portföyü %5,0 değer kazanmış olup, SINAİ Endeks ise %4,7 değer kazanmıştır. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %19,0 ile EREGL sağlarken en düşük getiriyi -%1,9 ile BIMAS elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %45,3 değer kazanmış olup aynı dönemde SINAİ Endeks %52,8 değer kazanmıştır.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, AYGAZ, CIMSA

Kaynak: BMD Araştırma Model Portföy – (09.12.2020

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

Bizim Menkul’den Yüksek Potansiyelli Model Portföy Önerileri ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!