Bizim Menkul’den Yüksek Potansiyelli Hisseler

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL yer almaktadır.

10-17 Kasım 2020 döneminde BMD Araştırma portföyü %0,8 değer kaybetmiş olup, SINAİ Endeks ise %0,2değer kaybetmiştir. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %2,0ile CIMSA sağlarken en düşük getiriyi -%5,8ile EREGLelde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %30,6 değer kazanmış olup aynı dönemde SINAİ Endeks %37,2değer kazanmıştır.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL

Bizim Menkul Model Portfoy Tablolari – 18112020

Kaynak: BMD Araştırma Model Portföy – (18.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Bizim Menkul’den Yüksek Potansiyelli Hisseler ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*