fbpx

Bizim Menkul Model Portföy Tabloları – (16.07.2020)

özel hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, BRSAN, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, TRKCM, SODA, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL yer almaktadır.

7-14 Temmuz 2020döneminde BMD Araştırma portföyü %0,5, SINAİ Endeks ise %0,3değer kaybetmiştir. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %10,0ile TRKCMsağlarken en düşük getiriyi -%5,5ile AYGAZelde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %16,7değer kazanmış olup aynı dönemde SINAİ Endeks %12,7değer kazanmıştır.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

Kaynak: BMD Araştırma Model Portföy

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!