fbpx

Bitcoin Yeniden 30 Bin Dolar Üzerinde! Dip Geldi Mi?

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 bin dolar seviyesinin altında Ocak ayından beri ilk defa bu kadar takılı kalan Bitcoin yeniden 30 bin doları aştı. Şimdi ne olacak?

Bitcoin Dip Yaptı Mı?

Bitcoin için Dip Geldi Mi?
Bitcoin için Dip Geldi Mi?

Bu son düşüş BTC için dip miydi? Boğa sezonu buradan devam mı edecek? Yatırımcıların akıllarında ki bu sorular her yerde karşımıza çıkıyor. Bitcoin için bir çok kurumsal yatırımcı dip seviyesinin daha önceden geldiğini söylemişti. Analistler ve kurumsal yatırımcılar dibin 28 bin dolar seviyeleri olduğunu vurgulamıştı. 30 bin doların üzerine çıkan BTC için yatırımcılar hevesli gözüküyor. Ancak temkinli olunması gerektiği konusunda uyarılarda var. Bu yükselişin kırılan destek seviyesinin bir retesti olabileceği düşünülüyor. Ancak öyle olsa bile Bitcoin’in 31,500 dolarları tekrar görmesi yatırımcıyı bir miktar daha rahatlatacaktır. Düşen trendini tekrar test etmesi ihtimalinde ise 32 bin dolar seviyelerini görmesi olası ihtimallerden biridir.

BTC İndikatörlerin Sinyalleri!

İndikatörler Bitcoin için Alım Sinyali Veriyor!
İndikatörler Bitcoin için Alım Sinyali Veriyor!

En sık kullanılan indikatörlerden olan MACD uzun süre sonra günlük grafiğimizde alım sinyali vermiş durumda. Aynı şekilde bir diğer popüler indikatör olan RSI ise 8 Haziran tarihinden bu yana verdiği en iyi alım konumu sinyalini verdi. En son MACD indikatörü günlük tabloda bu sinyali verdiğinde Bitcoin 31,500 dolar seviyelerinden 35,800 dolar seviyelerine kadar çıkmıştı. -BTC yazımızın yazıldığı sırada 31,700 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bu veriler BTC adına pozitif bir hava içeriyor. En sık kullanılan indikatörlerden iki tanesinin alım sinyali vermesi, analistlere göre fiyat hareketini önümüzdeki günlerde biraz daha yukarıya taşıyabilir.

Bitcoin için Bu Gün Büyük Gün!

Elon Musk ve Jack Dorsey Bitcoin Hakkında Konuşacak!
Elon Musk ve Jack Dorsey Bitcoin Hakkında Konuşacak!

Bitcoin için bu gün önemli bir gün diyebiliriz. Dün sizlere aktardığımız haberimizde Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bu gün bir Bitcoin konferansı yapacağından bahsetmiştik. BTC destekçisi olan Jack Dorsey, Elon Musk’ı BTC konusunda ikna etmeyi başarırsa ve konferanstan olumlu sonuçlar çıkarsa, önümüzde ki günlerde kripto para piyasası için güzel gelişmeler görebiliriz gibi duruyor. Konferansın detaylarını ve sıcak gelişmeleri sizler ile en hızlı şekilde paylaşacağız.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Hisse Bank veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin Yeniden 30 Bin Dolar Üzerinde! Dip Geldi Mi? haberi ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!