BİST-100 – Genel görünümde değişiklik bulunmuyor, kısa vadeli trend kırılımı volatiliteyi kısmen yükseltti…

günlük hisse önerileri

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Genel görünümde değişiklik bulunmuyor, kısa vadeli trend kırılımı volatiliteyi kısmen yükseltti…

Yeni haftaya başlarken son iki haftada etkili olan sınırlı toparlanma eğilimi ve artan sıkışıklık içinde işlem bandının genişleyebileceğini öngörmüştük. Dün itibariyle 1100 bölgesinde oluşan kırılım ve kısa vadeli yükselen trend altına gelinmesi, hafta başındaki öngörümüzün hızla fiyatlanmasını sağladı. Yeni güne başlarken açılış sonrasında cılız tepki alımları görülebilir. Ancak 1100 bölgesi aşılmadıkça gün içi görünümde destek arayışları 1080-1060 bölgesinde devam edebilir. Ancak 1060 bölgesi kırılmadıkça gerilemelerde tepkisel anlamda alım fırsatlarının oluşmasını bekleriz.

VİOP Endeks30 – Kısa vadeli görünümde yön arayışları devam etmekte…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış 1210,25, akşam seansında ise kapanış 1216 seviyesinde gerçekleşti. Ekim vade kontratta öne çıkan zayıflık sonrasında 1235 seviyesi aşılmadıkça zayıflık ve destek arayışları gündemde kalabilir. Kontratta yatay eğilimle açılış öngörürken, gün içi vade adına 1216 bölgesi aşıldığı takdirde 1225-1230 aralığına yönelik tepki alımlarının gündeme gelebileceğini düşünüyoruz. Aynı vadede 1200-1195 aralığı destek olarak takip edilebilir.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Beğendiğimiz Hisse Senetleri

ALARK, CCOLA, ENJSA, ISCTR, ODAS

Garanti BBVA Yatirim Hisse Onerileri %E2%80%93 22092020

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

BİST-100 – Genel görünümde değişiklik bulunmuyor, kısa vadeli trend kırılımı volatiliteyi kısmen yükseltti… ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*