fbpx

Binance Yılmadan Ayakta Kalmaya Devam Ediyor

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, birkaç ülkeden ödeme hizmeti sağlayıcıları ve düzenleyicilerle birkaç sorun yaşadı. Merkezi kripto para borsası, ticaret hacmi açısından hala en büyük ticaret platformu. Son 24 saat içinde Binance, yaklaşık 8,6 milyar dolarlık hacime sahip ve ticaret platformu, dünya çapındaki tüm türev borsaları arasında en yüksek ticaret hacmini yönetiyor.

Binance Rakiplerinin Üstünde

binance

Kripto para borsası Binance, hem spot hem de türev piyasalardaki ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto ticaret platformu. Binance, devlet kurumları, Barclays ve Santander gibi finans kurumlarından gelen düzenleyici şikayetlerle uğraştığı için son zamanlarda çok sayıda manşette yer aldı.

Piyasanın En Büyüğü Olmaya Devam Ediyor

binance

Her şeye rağmen kripto varlık borsası, dünya çapındaki sayısız kripto ticaret platformuyla ilgili olarak hala piyasa da dominant bir yere sahip. Binance, 24 saatlik en yüksek kripto ticaret hacmine sahip. Borsa 8,6 milyar dolarlık al-sat emri veriyor. Ticaret platformu, toplamda 320 kripto para birimi ve 1.150 çift ile ilgileniyor.

Binance ayrıca ABD sakinleri için ayrı bir ticaret platformu işlettiyor. 8,6 milyar dolar ABD’yi hesaba katmıyor. Yazı sırasında Binance US, 53 kripto para birimi ve 110 çift ile küresel ticaret hacminde 202 milyon dolarlık bir hacime sahip.

Piyasa da Tek

binance

Platform ayrıca, vadeli işlemlerinin Pazartesi günü 35 milyar dolarlık küresel hacme sahip olması nedeniyle. Kripto türev piyasalarında en fazla ticaret hacmine sahip. 24 saatlik ticaret hacmi açısından Binance’in yanına yaklaşan borsa sayısı o kadarda  fazla değil.

Spot piyasaları söz konusu olduğunda Hitbtc, günlük işlemler açısından ikinci en büyük pozisyonu yönetiyor. Ancak Hitbtc’nin 2,1 milyar doları Binance’in spot piyasa hacminden %75 daha küçük. Hitbtc’nin spot hacmini Upbit (2 Milyar dolar). Huobi (2 Milyar dolar), Changelly (1,93 Milyar dolar). Bitcoin.com Exchange (1,92 Milyar dolar) ve Okex (1,87 Milyar dolar) ile takip ediyor.

14 Milyar Dolarlık Hacim Tutuyorlar

binance

Kripto para türevleri değişim hacimlerine geçerken Binance bir kez daha liderliği ele alıyor. Vadeli işlem hacminde 35 milyar dolarlık hacim ile başka hiçbir borsa Binance’in yanına yaklaşamazken. Türev hacminde Binance’i  8,5 milyar dolar ve açık faizde 2,4 milyar dolar ile Okex takip ediyor. Binance ve Okex’i Huobi (7,9 milyar dolar). Bybit (6,1 milyar dolar). Cointiger (5,5 milyar dolar). Bitz (4,2 milyar dolar) ve FTX (4,1 milyar dolar) takip ediyor.

Binance Yılmadan Ayakta Kalmaya Devam Ediyor haberi ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!