fbpx

BIMAS, EREGL, GARAN, TTKOM Hisse Önerisi

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Hisse Öneri Portföyü – Güncelleme

Hisse öneri portföyümüzü hisse performanslarına bağlı olarak güncelliyoruz. Buna göre öneri portföyümüzden %10 ağırlıklı Otokar’ı (OTKAR) çıkartırken, Türk Telekom’u (TTKOM) %5 ağırlıkla öneri portföyümüze ekliyoruz.

Ek olarak, portföyümüzde yer alan TOFAŞ’ın (TOASO) ağırlığını %10’dan %15’e yükseltiyoruz.

BIMAS, EREGL, GARAN, TTKOM, TOASO, TCELL, TUPRS, ULKER

PORTFÖYE EKLENEN

Türk Telekom (TTKOM): Pandemi döneminde evden çalışma ve uzaktan eğitim modellerinin yaygınlaşması sonucu artan data kullanımı Telekom sektörü şirketlerini olumlu etkilemeye devam etmektedir. Bu trendin devam edeceği beklentimiz ve hissenin son dönemde borçluluğunun azalmasına bağlı olarak finansman giderini azaltması ile hedef hisse fiyatına göre potansiyelini de göz önüne alarak Türk Telekom’u hisse öneri portföyümüze ekliyoruz.

PORTFÖYDEN ÇIKARILAN

Otokar (OTKAR): Hisse öneri portföyüne eklediğimiz tarihten itibaren %73,5 oranında getiri sağlayan Otokar, BİST100’e göre görece %43,3 oranında daha iyi bir performans sergilemiştir. Bu yükselişe bağlı olarak da hedef hisse fiyatımız aşılmıştır. Bu nedenle Otokar’ı hedef hisse portföyümüzden çıkarıyoruz.

Kaynak: Ziraat Yatırım Hisse Öneri Portföyü – (27.11.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

BIMAS, EREGL, GARAN, TTKOM Hisse Önerisi ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!