fbpx

BAKAB, DYOBY, GOODY, ISMEN, KARSN, NETAS Hisseleri için Beklenen Yön Yükseliş! İşte Detaylar

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Piyasanın 985’den başlayan tepki hareketi yatay bir trend içerisinde omuz baş omuz formasyonun onaylanması ile birlikte son bulmuştu. Dün gün içerisinde 1063 seviyesinden düzeltme seviyesinden gelen alımlar ile formasyonun boyun kısmına doğru tepki gerçekleşti. Dün gerçekleşen tepkinin bugün 1097 seviyelerine kadar devam etmesi durumunda satış ile karşılanmasını ve 1050 seviyesine doğru satış baskısının devam etmesini bekleyebiliriz. 1097 kırılmadığı sürece düşen kanal içerisinde kısa vadede düşen trend devam edecektir.

BAKAB, DYOBY, GOODY, ISMEN, KARSN, NETAS

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

BAKAB, DYOBY, GOODY, ISMEN, KARSN, NETAS Hisseleri için Beklenen Yön Yükseliş! İşte Detaylar ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!