fbpx

Avax Fiyat Analizi! Avax’ı Neler Bekliyor?

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle 2021 yılının ilk aylarında öne çıkan Avax ilk çeyrekte iyi bir performans göstermişti. Peki bundan sonra nasıl bir yol izleyecek?

Zirveyi Görmesine Az Kalmıştı!

Avalanche
Avalanche

Şubat ayının ilk haftalarında 60 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başaran Avax daha sonrasında beklenen bir düzeltmeyle karşılaştı. 24 dolar seviyelerinden destek alan Avax tekrar toparlanmaya çalışmıştı. 44 dolar seviyelerini görmeyi başaran Avax için tüm göstergeler yeni bir rekoru işaret ediyordu. Ancak Avax Mayıs ayında yaşanan büyük düşüşten etkilenen kripto paralar arasındaydı. Popüler altcoin yazımızın yazıldığı an itibariyle 9.48 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Avax Destek Seviyesi!

 Destek Seviyesi!
Destek Seviyesi!

Daha öncesinde 10,18 dolar seviyesinden destek bulan ve tutunmayı başaran popüler altcoin günlük grafiğimizde bu seviyenin altına inmiş bulunmakta. Günlük kapanışa kadar seviyenin geri alınamaması halinde yükseliş umutlarının biraz daha ertelenmesi düşünülebilir. Kademeli olarak düşüşe geçen Avax, Ocak ayında büyük bir ralli yaşamıştı. Bu ralli sebebi ile düşüşlerde çok sağlam destekleri bulamıyor ve seviyeleri kaybediyor gibi gözüküyor.

Avax Direnç Seviyeleri!

Direnç Seviyesi!
Direnç Seviyesi!

Sevilen altcoin yükselişe geçmek için bir kaç seviyeye tutunmalı gibi gözüküyor. Öncelikle şu an da kaybettiği ve yukarıda bahsettiğimiz destek seviyesini geri alması gerekiyor. Çünkü kaybettiği destek karşısına direnç seviyesi olarak çıkacaktır. Bunun yanı sıra kırması gereken bir diğer önemli seviye 13,38 dolar seviyesidir. Daha öncesinde bu seviye destek görevi de görmüştür. Bu bölgenin kırılması ile birlikte popüler kripto para birimi düşüşlerden kurtulabilir ve yükseliş yolunda adımlar atabilir gibi gözüküyor.

Elbet de bahsettiğimiz bu seviyelerin kırılması yükseliş için yeterli olacak gibi durmuyor. Kripto paralar genel olarak düşüşlerini sürdürüyorlar. Bunun en büyük sebebi elbet de lider kripto para Bitcoin’in düşüşü. Bu sebeple verdiğimiz seviyelerin gerçekleşmesi için Bitcoin’in sert hareketlerden kaçınması ve düşüşünü durdurması gerekecektir. Aksi halde projesi ve alt yapısı fark etmeden çoğu kripto para birimi ciddi kayıplar yaşayabilir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Hisse Bank veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Avax Fiyat Analizi! Avax’ı Neler Bekliyor? haberi ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!