fbpx

ASUZU, DOHOL, KARSN, TKFEN, TTKOM Hisse Senedi Yorumları ve Öneriler

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Dünkü beklentimiz, 1070-1142 arasında oluşan fincan kulp formasyonu zirve yenilenerek onaylandı, formasyon hedefi 1200 olacaktır. Bugünde alıcılı bir seyir içerisinde 1200 seviyesi öncesin orta vadeli yükselen kanal direncimiz olan 1179 seviyesine doğru yönelimin devamını görebiliriz, demiştik. Dün 1142’de bulunan kısa vadeli zirveyi yenilenmenin etkisi ile güne yükselerek başladık ama 1155’de gelen kar satışları ile yine 1142’nin üzerinde bir kapanış gerçekleştirdik. Bugün de genel bakışta bir değişiklik yok. 1142 üzerine konsolide olacak ve dün geçilemeyen 1155’in zorlamasını görebiliriz. Gün içerisinde 1133’e sarkmalar gün içerisinde olsa da 1142’nin üzerinde kapanması kısa vadede güçlenmenin devamı için yeterlidir.

ASUZU, DOHOL, KARSN, TKFEN, TTKOM

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni – (2.10.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ASUZU, DOHOL, KARSN, TKFEN, TTKOM Hisse Senedi Yorumları ve Öneriler ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!