fbpx

AscoINDEX Borsası Yerli Kripto Para ASCOIN’I Ön Satışa Açtı! AirDrop Geliyor!

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye ve Dünya’da Gayrimenkul, Finans, Enerji, İhracat, Turizm, Eğitim ve Medya gibi birçok alanda yatırımları bulunan A&S Investment Holding’in kripto para alanındaki yeni yatırımı AscoINDEX borsasıyla 8 Nisan’da tanışmıştık. İlk etapta beta sürümü ile çıkış yapan borsanın kurucusu Uğur Akkuş “Diğer borsalarda yaşanan hacklenme, kapanma vb. sorunlar asla olmayacak.” Diyerek çok iddialı bir şekilde borsanın lansmanını gerçekleştirmişti.

ugur_akkus_ascoindex

8 Nisan’dan bu yana beta sürecinden çıkmak için acele etmeyen AscoINDEX ekibi, nihayet geçtiğimiz haftalarda beta sürecinden çıkıldığını duyurarak tam 20 adet coin listelemişti. Listelenen 20 coin arasında diğer türk borsalarda bulunmayan SHIBA, ZRX, OGN, SUSHI gibi güçlü bir trend yakalamış coinlerin de bulunması dikkat çekiyor.

8 Nisan’dan bu yana beta sürecinden çıkmak için acele etmeyen AscoINDEX ekibi, nihayet geçtiğimiz haftalarda beta sürecinden çıkıldığını duyurarak tam 20 adet coin listelemişti. Listelenen 20 coin arasında diğer türk borsalarda bulunmayan SHIBA, ZRX, OGN, SUSHI gibi güçlü bir trend yakalamış coinlerin de bulunması dikkat çekiyor.

ASCOIN

Beta sürecinde güçlendirilen AscoINDEX altyapısına bir de coin projesi dahil oluyor. Ascoin adı altında çıkan coin hem borsanın kendi coini olacak, hem de Türkiye’de birçok projede yer alarak yatırım & fonlama özelliğine sahip olacak.

coinotagi ascoin
Ascoin

30 Ağustos 2021 tarihine kadar 0.01$ üzerinden ön satışı devam edecek olan ASCOIN, toplamda 2 Milyar arz ile oluşturulurken, 600 Milyon’a tekabül eden %30’luk kısım ön satışta kullanıcılara sunulacak. %10’luk arz Ascoin Invest programı adı altında genç girişimcilere ve üniversitelere maddi fonlama sağlayacak. AirDrop kısmında ise ayrılan %15’lik bir Ascoin mevcut. Bunun yanında diğer projelerden farklı olarak Ascoin arzının %20’si Partner AirDrop adı altında stratejik partnerler ile kullanılmak üzere ayrılmış durumda.

Bayram Sonrası AirDrop Yapılacak!

Kurban bayramı sonrası Ağustos ayında yapılacak olan AirDrop kampanyası ile görevleri tamamlayan kullanıcılar ücretsiz Ascoin kazanma fırsatına sahip olacak. Ön satış süreciyle birleşecek bu kampanyanın projenin tanıtımında büyük rol oynaması bekleniyor. Toplamda 300 milyon adet Ascoin yapılacak AirDrop ile kullanıcılara dağıtılacak.

1 Eylül’de AscoINDEX’te Listelenecek

Ascoin, ICO süreci sona erdikten sonra ilk olarak kendi borsası olan AscoINDEX’te listelecek. Projenin yol haritasını incelediğimizde hemen ardından ödüllü bir Ascoin trade yarışması yapılacağını görüyoruz. Hem Ascoin’in alım-satım hacmini arttıracak hem de AscoINDEX borsasına yeni üyeler kazandıracak bu yarışma ile kullanıcılar da ödüllendirilecek.

coinotagi ascoin
Ascoin

Ascoin Mobil Cüzdan Sistemiyle Geliyor!

Kullanıcılara coinlerini mobil cüzdanlarına çekme imkanı tanıyacak bu sistem ile Türkiye’de bir ilk olmayı hedefleyen Ascoin ekibi, ilerleyen zamanlarda partnerler ile yapılacak kampanyalarda da bu sistemin kullanılacağını belirtiyor.

Bu bir basın bultenidir, Hisse Bank herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

AscoINDEX Borsası Yerli Kripto Para ASCOIN’I Ön Satışa Açtı! AirDrop Geliyor! haberi ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!