ARCLK, TATGD Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne yükselişle başlangıç yapan BIST-100 endeksi gün içinde yükselişini devam ettirse de bankacılık endeksine gelen güçlü satışlarla kazançlarını geri vererek günü %0,38 yükselişle 1.546,41’den kapattı. Endeks kısa vadeli yükseliş kanalını aşağı kırarken, kısa vadede 1.571 altında kaldıkça tepki yükselişleri oluşsa da satış fırsatı olarak kullanılması ve 1.538 altında düşüşünü ilk hedef 1.518-1.520 aralığı olmak üzere devam ettirmesi beklenmektedir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

Endeksin bu aralık altında kar satışlarını güçlendirerek 50 GHO’nın geçtiği 1.478-1.484 aralığına doğru güçlendirmesi beklenir. Endeks yükselen hacimle 1.571 üzerinde kapanış yapabilirse yükselişini zirve seviyeler olan 1.578-1.582 aralığı ilk hedef olmak yeni zirve seviyelere yönelmesi beklenir. Gün içinde 1.565 ve üzerine yükseliş satış fırsatı, 1.518 ve altına gerileme ise tepki yükseliş için trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Kısa vadeli göstergelerdeki negatif eğilim yükseliş denemeleri oluşsa da satış fırsatı olarak kullanılacağına işaret ederken, momentumdaki güçlenme gün içinde yükseliş denemelerinin devam edeceğine işaret etmektedir. Endeksin güne pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

ARCLK, TATGD

Seker Yatirim Hisse Onerileri – 19022021

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (19.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ARCLK, TATGD Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*