ARCLK, INDES, ISGYO Hisse Önerileri ve Yorumları

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde satıcılı bir görüntü sergileyen endeks günü de %1,70 oranında düşüşle 1.384 seviyesinden kapattı. Geçen hafta başındaki boşluğunu kapatan endekste kanal alt bandı ve kısa vadeli ortalamaların bulunduğu 1.398 civarı güçlü direnç olarak izlenebilir. Endeksin 1.398 direncini test ederek güne başlamasını beklerken, şu aşamada bu seviyenin üzerinde kalıcılık beklemiyoruz. Diğer yandan, dünkü düşüş eğilimin sürmesi ve 1.374 desteğinin kırılması durumunda ise ana destek seviyesi olan 1.352 hedef olabilir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!aw

BIST-30 Kontratı

200 saatlik ortalamasından gelen tepkiyle kanal içerisine girmeyi başaran kontratta 1.550 direnci önemli gözüküyor. Kısa vadeli bu seviyenin üzerinde kalıcılık sağlanamaması durumunda tekrar kanal alt bandının dışına çıkma denemeleri görülebilir ki 1.518 güçlü destek olarak izlenebilir. Diğer yandan, 1.550 yakın direncinin üzerindeki bir kalıcılıkta kontratta toparlanma eğilimi bir miktar belirginleşebilir.

ARCLK, INDES, ISGYO

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 22122020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (22.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğreninaw

ARCLK, INDES, ISGYO Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*