fbpx

Analist: Altcoin Matic’te Bu Seviyelere Hazır Olun!

hisse-onerileri-10.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
polygon

Altcoin MATIC’in fiyatı, Salı günü kripto piyasası çöktüğü için 0,9260 dolara geriledi. Lakin, fiyat yazı yazıldığı sıralarda %27’lik bir toparlama sağladı. Yazım sırasında, MATIC, 7.44 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1.19 dolardan süreç görüyordu.

Altcoin MATIC fiyatı nereye gidebilir?

Fiyat, bu haftanın başlarında görülen sert düşüşün akabinde toparlanırken, 1,19 dolarda istikrarlı bir halde yüksek bir düzeye ulaştı. Matic, yukarı yönlü seyahatinde daha yüksek tabanlar bildiriyor ve 1,19 dolardan yükselen bir kanal oluşturuyor. Bu durum bir yükseliş modeli olduğu için Namrata Shukla’ya nazaran fiyatın kırılmasına neden olabilir.

MATIC’in fiyatı direncin altında kaldı ve fiyat yükselen üçgen içinde sıkıştıkça, potansiyel olarak üst trend keskin bir dönüşe yol açabilir. Alım baskısı da yavaş yavaş yükseliyor idi. Göreceli Güç Endeksi göstergesi, fiyat 1,19 dolara yakın konsolide olmaya başladığında MATIC’in istikrara ulaştığını gösterdi. Fakat sinyal yükseliyordu ve bu da satın alma baskısının arttığını gösteriyordu. Satın alma baskısındaki bir artış, ivme kazandırabilir ve fiyatı %15 daha üst seviyelere çekebilir!

matic fiyat grafiği

Matic Teknik Görünümler Ne Söylüyor?

Teknik modeller, fiyat yükselirse MATIC’in 1,38 doları görebileceğini belirtiyor. 50 Hareketli ortalama, fiyat şu anda düşüşte olsa da düşük hacim, fiyatın dönmesi durumuna ek bir destek sunuyordu. Shukla’ya göre MATIC piyasası, satın alma baskısı artarsa ​​yükseliş patlaması için hazırlanıyor olabilir. Bununla birlikte, mevcut direnci 1,19 dolardan kıramamak, muhtemelen fiyatın 1,11 dolara düşmesine neden olabilir. Piyasadaki traderlar, genel kripto piyasası düşüş görünümünü koruduğu için yatırımlarını yapmadan evvel fiyat kırılması beklemek isteyebilir.

Beklentiler yükseliş görünümüne işaret etse de alıp satmak için beklemek, yatırımcı hissiyatını olumsuz tarafta etkileyebilir. Bu nedenle burada yapılacak olan hazırlık Shukla’ya nazaran MATIC fiyatını izlemek. 1.38 dolar düzeyinin altını net bir biçimde çizen Shukla’ya nazaran bu düzeyin kırılması fiyatı daha da yüksek düzeylere çekebilir. Artık 2021 yılının yıldızı haline gelen altcoin için HisseBank.com olarak belirttiğimiz üzere sıradaki düzeylerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merakla bekleniyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: HisseBank.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. HisseBank.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut HisseBank.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle HisseBank.com ve sitede yer alan makalelerin muharrirleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Analist: Altcoin Matic’te Bu Seviyelere Hazır Olun! yazısı ilk önce Hisse Bank üzerinde ortaya çıktı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!