fbpx

ALKIM, BAGFS, HLGYO, IPEKE, MPARK, SISE, TURSG, YATAS Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse-onerileri-9.jpg
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadeli görünümde değişiklik bulunmuyor.

BİST’te yakın vadede toparlanmayı mevcut koşullarda tepki olarak değerlendiriyoruz. Endekste güne yatay eğilimle açılış beklerken, ilk aşamada 1390/1395-1420/1425 seviyelerini destek direnç bölgeleri olarak izleyeceğiz. Gün içi görünümde belirttiğimiz destek bölge yakın vade destek olmak ve stop loss olmak üzere sınırlı tepki alımları ön planda kalabilir. Genel olarak kısa vadeli eğilimde odak noktalarında (pandemi sürecine ilişkin gelişmelerle birlikte ilk çeyrek finansal açıklamaları, dış politik haber akışı ve 29 Nisan tarihinde açıklanacak enflasyon raporu) bir değişiklik olana kadar 1350-1450 aralığının ön planda kalmasını beklemekteyiz.

VİOP Endeks30 – Tepki yükselişi ivme kaybediyor.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1464,25 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1465,50 seviyesinde gerçekleşti. 1445 bölgesinin aşılmasıyla kısa vadede yeniden pozitif eğilim kazanan kontratta, olumlu eğilimin korunması adına 1455 desteğini önemsiyoruz. Yeni güne yatay eğilimle açılış beklerken, tepki alımlarının gün içinde ivme kazanabilmesi adına 1470 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yöndeki teknik görünümde 1480-1490 aralığına yönelik sınırlı trade alanı açılabilir. Aksi halde gün içi destek arayışları 1450-1455 bölgesine yönelime neden olarak kısa vadedeki iyimserliğin sorgulanmasına neden olacaktır.

ALKIM, BAGFS, HLGYO, IPEKE, MPARK, SISE, TURSG, YATAS

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (19.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ALKIM, BAGFS, HLGYO, IPEKE, MPARK, SISE, TURSG, YATAS Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. hisse-bank_avatar
    3 hafta önce

    [url=http://usgloans.com/]cash same day[/url] [url=http://gpaydayloans.com/]loans in ohio[/url]

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!