ALCTL, BRISA, ECILC, ENJSA, GOZDE, INDES, ISCTR, ISFIN, ODAS, PNSUT, SOKM, THYAO Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadede kararsız görünüm henüz değişmedi.

Geçtiğimiz haftayı kararsız eğilimle tamamlayan endekste yeni haftaya pozitif açılış öngörürken, 1560-1580 direnç bölgelerinin önem taşıyacağını düşünüyoruz. Mevcut sıkışıklığın aşılması ve toparlanmanın devamı noktasında öngördüğümüz direnç bölgenin kırılmasının yanı sıra Bankacılık/Sınai rasyosunda oluşan pozitif uyumsuzluğu takiben Bankacılık endeksinde 1520-1540 direnç bölgesini önemsediğimizi belirtelim. Haftalık bazda toparlanma yönündeki riskler açısından destek bölgeyi ise 1529-1520 aralığı olarak takip edeceğiz, bu bölge altında daha etkili kar satışları gündeme gelebilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

VİOP Endeks30 – Artan volatilite sonrasında dengelenme eğilimi devam ediyor…

Endeks30 Şubat vade kontratta kapanış 1628,50 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1631,50 seviyesinde gerçekleşti. 1620 seviyesi üzerinde tekrar pozitif görünüm kazandığını düşündüğümüz kontratta, bu eğilimin devamı adına 1645-1650 bölgesi üzerinde kalınması gerektiğini düşünüyoruz. Kontratta güne sınırlı pozitif eğilimle açılış öngörürken, 1636 bölgesini ilk aşamada direnç bölge olarak takip edeceğiz. Gün içi görünümde riskler noktasında 1625 bölgesini ise destek olarak takip etmekteyiz.

ALCTL, BRISA, ECILC, ENJSA, GOZDE, INDES, ISCTR, ISFIN, ODAS, PNSUT, SOKM, THYAO

Garanti BBVA Yatirim Hisse Onerileri – 15022021

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (15.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ALCTL, BRISA, ECILC, ENJSA, GOZDE, INDES, ISCTR, ISFIN, ODAS, PNSUT, SOKM, THYAO Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*