fbpx

ALARK, KORDS, SAHOL, YATAS Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100 Strateji

Dün bankacılık endeksi öncülüğünde güçlü bir yükseliş yaşanan BIST 100’de işlem hacmi görece olarak düşük seyrediyor. Endeksin dünkü kapanışı ilk önemli direnç olarak izlediğimiz 1.423’ün hemen üzerinde gerçekleşti. Buranın üzerinde tarihi zirvelerden başlayan ve geçtiğimiz hafta görülen dip seviyelere kadar olan hareketin düzeltmesinde %61,8 seviyesinin bulunduğu 1.462 çok daha güçlü bir direnç konumunda olacaktır. Endeksin yeniden 1.423 seviyesinin altına sarkması yukarı yönlü hareketleri zayıflatabilir. Bugün yurtdışı piyasaların ağırlıklı olarak kapalı olması hareketleri sınırlayabilir. Gelecek hafta başında açıklanacak enflasyon rakamı ile birlikte hafta başında yüksek volatilite yaşanabileceği göz önünde bulundurulmalı.

ALARK, KORDS, SAHOL, YATAS

Kaynak: Gedik Yatırım Günlük Öneri Raporu – (2.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ALARK, KORDS, SAHOL, YATAS Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!