fbpx

ALARK, BIMAS, BRISA, DOHOL, EKGYO, EREGL, HEKTS, INDES, OYAKC, PGSUS, SISE, TATGD, THYAO, TKFEN, VESTL Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadede tepki alımları öne çıkabilir.

BİST-100 endeksinde kısa vade adına önemsediğimiz trend desteği 1544- 1540 bölgesinin önceki gün kırılması sonrasında artan volatilite sonrasında 50 günlük hareketli ortalama bölgesinde (1487) tepki alımlarının zayıf da olsa gündeme gelebileceğini düşünüyoruz. Endekste güne olumlu eğilimle başlanmasını bekliyoruz. Bu yöndeki fiyatlama açısından 1505-1510 bölgesini ilk aşamada direnç olarak takip ederken, söz konusu seviye aşılamadığı takdirde gün içi görünümde zayıflığın tekrar geri dönmesi riski artabilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

VİOP Endeks30 – Artan volatilite sonrasında sınırlı tepki alımları gündeme gelebilir.

Endeks30 Şubat vade kontratta kapanış 1564,50 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1577 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta 1640 bölgesi altına gelinmesi görünümü kısa vadede yeniden negatife çevirmişti, tekrar pozitif görünümden bahsedebilmek adına 1615 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Kontratta güne olumlu eğilimle açılış öngörürken, ilk aşamada 1580 direnç bölgesinin ön plana çıkmasını beklemekteyiz. Söz konusu gün içi direnç bölgenin aşılması halinde 1590-1605 aralığına yönelik tepki alımları gündeme gelebilir. 1560- 1550 aralığını ise günlük bazda destek bölge olarak takip etmekteyiz.

ALARK, BIMAS, BRISA, DOHOL, EKGYO, EREGL, HEKTS, INDES, OYAKC, PGSUS, SISE, TATGD, THYAO, TKFEN, VESTL

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (25.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

ALARK, BIMAS, BRISA, DOHOL, EKGYO, EREGL, HEKTS, INDES, OYAKC, PGSUS, SISE, TATGD, THYAO, TKFEN, VESTL Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!