fbpx

AKSENİ, DYOBY, EGEEN, KARSN, MIPAZ, YATAS Hisse Yorumları ve Tavsiyeleri – (26.08.2020)

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Tepki bitti mi? Yoksa devamı var mı? sorularının cevap vereceği nokta olan 1082 seviyesine dün kapanışa doğru geriledik ve bu destekten gelen alımlar ile gün sonunu getirdik. 985’den başlayan tepki haeketi içerisinde oluşan yatay hareket içerisinde omuz baş omuz formasyonu oluştu. Bu formasyonun 1082 omuz seviyesi olarak ön plana çıkıyor. Formasyon işlerlik kazanırsa tepki biter ve bir önceki dip noktaya gerileme riski ortaya çıkar. Bugün 1082-1104 aralığında yatay trend içerisinde açılıp gün içerisinde bu iki seviyenin kırılımı izlenecek. 1104 yukarı yönde kırılırsa satış baskısı kırılır, 1082 aşağı kırılırsa tepki sona erecektir.

AKSENİ, DYOBY, EGEEN, KARSN, MIPAZ, YATAS

AKSENİ, DYOBY, EGEEN, KARSN, MIPAZ, YATAS Hisse Yorumları ve Tavsiyeleri – (26.08.2020)

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKSENİ, DYOBY, EGEEN, KARSN, MIPAZ, YATAS Hisse Yorumları ve Tavsiyeleri – (26.08.2020) ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!