fbpx

AKSEN, ALKIM, ASELS, EKGYO, KOZAL, MPARK, SISE, TUPRS, CCOLA, IPEKE Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadede sıkışma devam ediyor.

BİST-100 endeksinde yeni haftada beklentimizi aşan güçlü tepki alımları sonrasında hafta ortasından itibaren oynaklık kısmen yükselmiş durumda. Ancak kısa vadeye ilişkin genel görünümde ise 1450- 1430 destek, 1570-1580 direnç aralıkları arasında dalgalanma devam ediyor. Yeni güne sınırlı satıcılı eğilimle açılış öngördüğümüz endekste aynı zamanda gün içi vadede risklerin artması adına önemsediğimiz 1520 seviyesinin ilk aşamada destek olarak ön planda kalmasını beklemekteyiz. Bu bölge üzerinde gelişebilecek tepki alımları açısından direnç bölgeyi ise ilk aşamada 1545-1550 aralığı olarak öngörüyoruz. Olası tepki alımlarının ivme kazanması açısından öngördüğümüz direnç bölge aşılmadıkça zayıf kalabilecek yükseliş denemelerini takiben 1520-1500aralığındadestek arayışları devam edebilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

VİOP Endeks30 – Kısa vadede oynaklık yeniden yükseldi.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1629,50 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1616,75 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta 1590 bölgesi üzerinde tekrar pozitif görünüme geçilirken, 1595 bölgesi üzerinde bu eğilim devam edecektir. Güne zayıf eğilimle açılış beklediğimiz kontratta, ilk aşamada 1600 destek seviyesinin ön planda kalmasını bekliyoruz. Söz konusu destek bölge üzerinde gündeme gelebilecek tepki alımları açısından direnç bölgeyi 1625-1630 aralığı olarak öngörmekteyiz. Gün içi vadede riskler anlamında 1600-1595 destek bölgesini önemsemekteyiz.

AKSEN, ALKIM, ASELS, EKGYO, KOZAL, MPARK, SISE, TUPRS, CCOLA, IPEKE

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (5.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKSEN, ALKIM, ASELS, EKGYO, KOZAL, MPARK, SISE, TUPRS, CCOLA, IPEKE Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!