fbpx

AKSA, ENKAI, HALKB, HEKTS, OZKGY, SOKM, TAVHL, BIMAS Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadede dalgalı seyir devam ediyor.

BİST’te temel faktörler noktasında yurtdışı piyasalarda değerleme tartışmalarının yeniden artması, oynaklığın kısa vadede ön planda kalmasın neden olmakta. Güne zayıf eğilimle açılış beklediğimiz endekste 1544-1540 destek bölgesinin kırılmasıyla artan zayıflıkta 1460-1430 aralığını kısa vadede önemli destek bölge olarak görüyoruz. Yakın döneme ilişkin olarak bu bölge veya altındaki sarkmaların tepkisel anlamda alım fırsatını vermesini beklerken, kısa vade dirençleri ise sırasıyla 1485-1500-1515 olarak öngörmekteyiz. Ancak yılın başından bu yana altını çizdiğimiz belirsizlik yaratan faktörlerde kayda değer bir değişim olmadıkça olası tepki eğilimlerinin ya da toparlanma çabalarının bir trende dönüşmesini bu aşamada beklemiyoruz.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

VİOP Endeks30 – Vade sonunda oynaklık sürüyor.

Endeks30 Şubat vade kontratta kapanış 1579 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1561,25 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta 1640 bölgesi altına gelinmesi görünümü kısa vadede yeniden negatife çevirmişti, tekrar pozitif görünümden bahsedebilmek adına 1610 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Güne zayıf eğilimle açılış beklediğimiz kontratta, ilk aşamada 1550-1530 destek olarak ön planda kalmasını bekliyoruz. Söz konusu aralıkta tepkisel anlamda alım fırsatlarının öne çıkmasını beklerken, dirençleri ise ilk aşamada 1575-1585 bölgesi olarak öngörmekteyiz.

AKSA, ENKAI, HALKB, HEKTS, OZKGY, SOKM, TAVHL, BIMAS

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (26.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKSA, ENKAI, HALKB, HEKTS, OZKGY, SOKM, TAVHL, BIMAS Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!