fbpx

AKSA, DEVA, GSDHO, TRGYO, VAKBN Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Yükseliş yeniden tempo kaybedebilir…

Yeni işlem yılına başlarken endekste kısa vadeli göstergeler aşırı alım bölgeye yaklaşırken, bu eğilim yükselişin kısa vadede yeniden ivme kaybetmesi riskini artırabileceği yönündeki görüşümüzü koruyoruz. Endekste güne başlarken kısmen zayıf eğilimle açılış öngörüyoruz. 1500-1510 direnç bölge olmak üzere bu bölge altında 1485-1480 destek aralığına yönelik geri çekilme ilk aşamada ön planda olabilir. Olası zayıf açılışı takiben 1480 bölgesi üzerinde tepki alımları gündeme gelebilirse de 1495-1500 bölgesi aşılmadıkça yükselişin yeni bir ivme kazanmasını beklemeyiz. Kısa vadede ilave risk algısı adına 1480 desteğini önemsiyoruz, söz konusu destek bölgede yaşanabilecek bir kırılma halinde düzeltme süreci 1470-1450 aralığına yönelik devam edebilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

VİOP Endeks30 – Yılın ilk işlemleri adına yükseliş denemeleri zayıflayabilir…

Endeks30 Şubat vade kontratta kapanış 1675 seviyesinde, akşam senasında kapanış ise 1658 seviyesinde gerçekleşti. 1560 bölgesinin aşılmasıyla pozitif eğilim kazanan kontratta bu eğilimin korunması adına destek bölgeyi 1635 seviyesi olarak öngörmekteyiz. Kontratta güne sınırlı satıcılı eğilimle açılış öngörmekteyiz. Açılış sonrasında ilk destek bölgeyi 1650 olarak takip ederken, bu bölge üzerinde satış baskısının gün içi işlemler adına azalması adına 1662 seviyesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Aksi halde düzeltme süreci 1650 seviyesi altında 1645-1635 bandında destek arayışları şeklinde ilerleyebilir.

AKSA, DEVA, GSDHO, TRGYO, VAKBN

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (5.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKSA, DEVA, GSDHO, TRGYO, VAKBN Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!