fbpx

AKGRT, ECILC, INDES, KRDMD, SISE, VESTL, YATAS, ZOREN Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Strateji

Güne alımlarla başlayan BIST-100 endeksi, öğleden sonra gelen satışlarla günü %1.13 düşüşle 1,551 seviyesinde kapattı. Güne başlarken Dolar/TL 7.39 seviyesinden işlem görürken, yurtdışı vadeli piyasalarda hafif negatif bir seyir izleniyor.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

Dün içeride TCMB PPK toplantısı takip edildi. TCMB, piyasa beklentilerine paralel olarak faizleri sabit bıraktı. Kararın ardından TL varlıkların gücünü korumasını bekliyoruz. ABD’de ise teşvik paketi ile ilgili gelişmeler takip ediliyor. Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi, yeni ekonomik destek paketinin Şubat başında oylamaya sunulmasının planlandığını söyledi. 1.9 trilyon dolarlık teşvik paketinin kongrede destek bulup bulmayacağı konusu hisse piyasalarının performansı için kritik olacak. Bugün ABD ve Euro Bölgesi’nde PMI verileri, içeride ise S&P’nin Türkiye raporu takip edilecek.

BIST-100 endeksinin güne hafif negatif açılış yapmasını bekliyoruz. Teknik olarak 1,540-1,510 destek seviyeleri, 1,570 ve 1,580 ise direnç seviyeleri olarak izlenebilir. Kısa vadede 1,540 seviyesini zarar-kes seviyesi olarak izlemeye devam ediyoruz.

BIST-100 Teknik Yorum

 BIST-100 endeksinin güne hafif negatif açılış yapmasını bekliyoruz. Teknik olarak 1,540- 1,510 destek seviyeleri, 1,570 ve 1,580 ise direnç seviyeleri olarak izlenebilir.
 Kısa vadede 1,540 seviyesini zarar-kes seviyesi olarak izlemeye devam ediyoruz.

VIOP-30 Kontratı Teknik Yorum

 Kontratta açılışın ardından aşağı yönlü hareketin devamını görmemiz halinde 1.660 seviyesini ilk destek olarak takip ediyor olacağız. 1.660 altında 1.650 diğer destek seviyesi olarak izlenebilir.
 Olası yukarı yönlü hareketlerde ise 1.690-1.700 ve 1.715 direnç seviyeleri olarak izlenmelidir.

AKGRT, ECILC, INDES, KRDMD, SISE, VESTL, YATAS, ZOREN

Kaynak: Teknik Strateji Bülteni – (22.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKGRT, ECILC, INDES, KRDMD, SISE, VESTL, YATAS, ZOREN Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!