fbpx

AKGRT, DOHOL, GOODY, KCHOL, KRDMD, MPARK, NTHOL, SASA, SISE, TATGD Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Tepki yükselişinde kısa vadeli direnç bölgeye yaklaşılıyor.

Son iki haftada endekste en düşük seviyeden gelen %15’lik tepki yükselişi sonrasında kısa vadede direnç bölge olarak izlediğimiz 1450-1460 bölgesinde zorlanma gündeme gelebilir. Güne yatay eğilimle başlangıç beklediğimiz endeks açısından 1450-1460 bölgesinde yükselişin tempo kaybedebileceğini düşünürken,1420 ve 1400 seviyelerini bu görünümde yakın vade destek seviyeler olarak öngörmekteyiz. 1400 altındaki gerilemeler ise aynı vadede volatiliteyi artırabilir.

VİOP Endeks30 – Kısa vadeli dirençlerde kar satışları gündeme gelebilir.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1485,25 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1487,75 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta geçtiğimiz hafta kısa vadeli görünümde yeniden olumlu görünüme geçilirken, bu görünümün korunması adına destek bölgeyi 1460 olarak öngörmekteyiz. Güne yatay eğilimle açılış beklediğimiz kontratta, 1490-1500 bölgesinde sınırlı kar satışı riski artabilir. Olası gerilemelerde 1470-1460 destek bölgesi üzerinde kalınıp kalınamaması tepki yükselişi eğiliminin devamı açısından belirleyici olabilir.

AKGRT, DOHOL, GOODY, KCHOL, KRDMD, MPARK, NTHOL, SASA, SISE, TATGD

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (6.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKGRT, DOHOL, GOODY, KCHOL, KRDMD, MPARK, NTHOL, SASA, SISE, TATGD Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!