fbpx

AKGRT, ASUZU, ISFIN, TCELL Hisse Yorum ve Öneriler

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

BIST100 endeksi %1,09 yükseliş ile dünkü işlemleri 1.178 puandan kapattı. Güne artı yönde başlayan endeks gün içinde 1.169-1.181 aralığında hareket etti. Endekste Cuma günü başlayan yükseliş ivmesi dünkü işlemlerde etkisini artırdı. Endekste son iki haftalık işlemlerden oluşan yükselen kanalın alt bandı 1.165, üst bandı 1.200 civarın denk gelmektedir. Gün sonunda 5 günlük AO 1.165 puana yaklaşmış durumdadır. Endekste 1.165 seviyesi üzerinde kapanışların devam etmesi halinde 1.200 hedefinin (kanal üst bandı) gündemde olacağını düşünmekteyiz.

Endeks dolar bazında günü 1,48 centten kapattı. Genel görüşümüz uzun vadeli direnç noktası 1,50 cent üzerine yerleşmesi halinde ise pozitif görüntü artabilir. Bu sabah Johnson & Johnson’s’ın Kovid-19 aşısına yönelik çalışmaların katılımcılardan birisinde açıklanamayan bir hastalık gelişmesi ile birlikte çalışmalarının durdurulması haberi küresel risk iştahını olumsuz etkiledi. Asya borsaları ve ABD vadelileri karışık yönde hareket ediyor. BIST100 endeksinin güne yatay yönde başlamasını beklemekteyiz. Bugün ABD’de 3Ç20 dönemine ilişkin JP Morgan, Citigroup ve Delta Air bilançoları açıklanacak. Ayrıca Apple’ın 5G teknolojisine sahip yeni iPhone tanıtımı teknoloji hisseleri üzerinde etkili olabilir. Yurt içinde saat 10:00’da Ağustos ayı sanayi üretimi verisi takip edilecek.

VIOP30 Yakın Vade Kontratı

VIOP30 Yakın Vade Kontratı, dünkü işlemleri 1.313 uzlaşma fiyatından kapattı. Kontrat güne pozitif görüntü ile başlayan başlayan Kontrat, gün içinde 1.320 seviyesine doğru yükselişlerde kar satışları ile karşılaştı. Kısa vadeli yükselen kanalın üst bandını (1.340) hedefleyen Kontrat, kanal alt bandı 1.300 üzerinde kalınması halinde yükselişin devam edebileceğini düşünmekteyiz. Önemli destek noktaları olarak 1.300 ve 1.270 seviyeleri izlenebilir.

Hisse Yorum Teknik Takip Listesi

AKGRT, ASUZU, ISFIN, TCELL

Kaynak: Piramit Menkul Teknik Analiz Bülteni – (13.10.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKGRT, ASUZU, ISFIN, TCELL Hisse Yorum ve Öneriler ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!