fbpx

AKCNS, EKGYO, FROTO, LOGO, NETAS, SISE, TKFEN, TUPRS, ISCTR Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Kısa vadede sıkışma süreci devam ediyor.

Endekste TL bazında tarihi zirve bölgede kar satışları ile karşılaşırken, daha etkili düzeltme baskısı adına 1525-1520 destek bölgesini önemsediğimizi belirtelim. Güne yatay eğilimle açılış beklediğimiz endekste 1550-1545 destek olmak üzere 1565-1570 bölgesine yönelik sınırlı tepki alımları görülebilir. Ancak söz konusu bölge aşılamadığı takdirde tekrar destek arayışları gün içi görünümde etkisini sürdürebilir. 1580-1585 bölgesinin aşılması noktasında bankacılık performansı ve işlem hacmi faktörünün önemini koruduğunu düşünmekteyiz.

VİOP Endeks30 – Kısa vadeli direnç bölge etkisini tekrar gösterdi…

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1639 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1641 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta 1590 bölgesi üzerinde tekrar pozitif görünüme geçilirken, bu eğilimin korunması adına 1615 bölgesi üzerinde kalınması gerektiğini düşünmekteyiz. Dün itibariyle öne çıkardığımız direnç bölgede gelen kar satışlarının ardından güne yatay eğilimle açılış bekliyoruz. Açılış sonrasında 1645 bölgesinin aşılması halinde 1651-1662 direnç bölgelerine yönelik sınırlı bir trade alanı açılabilir. Ancak söz konusu bölgeler aşılmadıkça gün içerisinde tekrar destek bölgelere (1630-1615) geri çekilme riskinin artabileceğini düşünüyoruz.

AKCNS, EKGYO, FROTO, LOGO, NETAS, SISE, TKFEN, TUPRS, ISCTR

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (12.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKCNS, EKGYO, FROTO, LOGO, NETAS, SISE, TKFEN, TUPRS, ISCTR Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!