fbpx

AKCNS, ALGYO, BIMAS, CIMSA, GOODY Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Zirve seviyelerde işlemler sonrasında kar satışları gündemde olabilir…

BİST-100 endeksinde zirve seviyelerdeki eğilimle birlikte dün itibariyle BİST-30 endeksinde de zirve seviye yenilendi. Bununla birlikte zirvede etkili olan kar satışları endeksin gün içi görünümde yükselen kanalı altında kapanışa neden olmasıyla yakın vade adına volatilite riski kısmen yükselebilir. Endekste güne zayıf açılış beklerken, ilk aşamada destek bölgeyi 1345 olarak öngörmekteyiz. Söz konusu seviyede kırılma yaşanması halinde destek arayışları 1335-1325 aralığına yönelik devam edebilir. Gün içi görünümde direnç bölgeyi ise 1360-1370 bandı olarak takip etmekteyiz.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!

VİOP Endeks30 – Sıkışıklık yeniden artabilir…

Endeks30 Aralık vade kontratta dün kapanış 1507,75, akşam seansında kapanış ise 1501 bölgesinde gerçekleşti. Kontratta güne zayıf açılış bekliyoruz. 1495-1485 seviyelerini bu paralelde destek bölge olarak öngörmekteyiz. 1485 bölgesinde kırılma yaşanması halinde kontratta kısa vadede görünüm negatife dönebilir. Gün içi tepki alımlarının yeniden ivme kazanabilmesi adına ise 1501-1502 direnç bölgesinin aşılması gerektiğini düşünmekteyiz, bu takdirde 1510- 1515 aralığına yönelik yeniden trade anlamında fırsat gündeme gelebilir.

AKCNS, ALGYO, BIMAS, CIMSA, GOODY, HALKB, ULKER

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (11.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğrenin

AKCNS, ALGYO, BIMAS, CIMSA, GOODY Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!