AKBNK, NETAS, THYAO Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün en düşük 1.509 seviyesini gören ve bu seviyeden gelen alımlarla birlikte gün boyu yükseliş kaydeden endeks günü de %2,12 oranda primle 1.557 seviyesinden kapattı. Dünkü güçlü alımlarla birlikte haftalık ve kanal orta bandının üzerinde kapatmayı başaran endeks, yakın zirvesi olan 1.568 seviyesini aşabilir ve ilk etapta 1.580 seviyesini test edebilir. Ana hedef ise 1.592 seviyesinde. Endeksin güne de alıcılı bir görüntü ile başlamasını bekliyoruz.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

Dün kanal alt bandına gelmeden aylık ortalamasının hafif üzerinde alımlarla karşılaşan kontrat haftalık ortalamasının üzerinde kapatmayı başardı. Şu aşamada dünkü güçlü alımların etkisi sürebilir ve kontrat yakın zirvesi olan 1.725 direncini aşmak isteyebilir. Bu seviyenin kırılması durumunda da 1.740 ve 1.760 sıralı hedefler olarak izlenebilir.

AKBNK, NETAS, THYAO

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 19012021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (19.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKBNK, NETAS, THYAO Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*