fbpx

AKBNK, CCOLA, KORDS, KRVGD, MGROS, MPARK, THYAO Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Denge arayışlarına devam.

Endekste 1300 bölgesi altına gerileme ile birlikte oluşan tepki alımları ivmesini kaybetmiş durumda. Denge arayışları olarak değerlendirdiğimiz yakın vadede destek arayışları ön planda. 1370 ve 1350 desteklerinin ön planda kalmasını beklediğimiz endekste söz konusu destek bölge üzerinde gündeme gelebilecek tepki alımlarının ivme kazanması adına izleyeceğimiz direnç bölge ilk aşamada 1405-1410 aralığıdır. Söz konusu seviyenin aşılması halinde fiyatlamalarda 1430-1450 aralığına yönelik potansiyel oluşabilir.

VİOP Endeks30 – Yön arayışı sürüyor.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1440,75 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1442,50 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta yeniden olumlu görünüm yakalanması adına 1465 bölgesini direnç olarak izlemekteyiz. Kontratta 1300 bölgesi altında başlayan tepki alımlarının ivme kaybetmesi sonrasında yön arayışlarına paralel dalgalı eğilim sürmekte. Güne yatay eğilimle açılış beklediğimiz kontratta, gün içi tepki alımları adına 1445 seviyesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu bölge aşılmadıkça destek arayışları ilk aşamada 1430-1420 olmak üzere devam edebilir.

AKBNK, CCOLA, KORDS, KRVGD, MGROS, MPARK, THYAO

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (12.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKBNK, CCOLA, KORDS, KRVGD, MGROS, MPARK, THYAO Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!