fbpx

AKBNK, ALARK, EKGYO, IPEKE, KCHOL, ODAS, TUPRS Hisse Yorumları ve Önerileri – 7.09.2020

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Hareketli ortalama çevresinde dengelenmeye devam…

Yeni haftaya 200g.ortalama çevresindeki referans dalgalanma ile tekrar başlıyoruz. Yeni günde bu beklenti paralelinde yatay negatif eğilimle açılış öngörmekteyiz. Yakın vade adına 1070- 1060 destek, 1085 direnç bölgelerini önemsemekteyiz. Söz konusu destek bölgeye gerilemeleri takiben tepki alımları beklenebilir, ancak olası tepki alımlarının yeniden yükseliş trendi kazanması için 1085 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu takdirde yön arayışları noktasında ve formasyon hedeflerine ulaşabilmesi anlamında 1100 bölgesi yeniden gündeme gelebilir.

VİOP Endeks30 – Dar bant aralığı hareketi sonrası, oynaklık aratabilir…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış, 1234 seviyesinde gerçekleşti. Ekim vade kontratta dart bant hareketinin sona ermesi adına 1238 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Kontratta haftanın ilk gününde açılışta zayıf eğilimle açılış beklerken, 1224 seviyesini gün içi ara direnç bölge olarak takip edeceğiz. Söz konusu seviyenin aşılması halinde 1232-1242 bölgesine yönelik sınırlı bir trade alanı oluşabilir. Destek bölge olarak ise ilk aşamada 1205 seviyesini takip etmeyi sürdürüyoruz.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Beğendiklerimiz

AKBNK, ALARK, EKGYO, IPEKE, KCHOL, ODAS, TUPRS

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKBNK, ALARK, EKGYO, IPEKE, KCHOL, ODAS, TUPRS Hisse Yorumları ve Önerileri – 7.09.2020 ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!