fbpx

AKBNK, AKGRT, ASELS, BIMAS, DOHOL, GOZDE, KOZAL, KRVGD, MAVI, SISE Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Denge arayışlarına devam.

Endekste 1300 bölgesi altına gerileme sonrasında oluşan tepki alımları ivmesini kaybetmiş durumda. Denge arayışları olarak değerlendirdiğimiz yakın vade fiyatlamasında ise kısa vadeli alçalan trendin bulunduğu 1405- 1410 aralığının henüz aşılamamış olması destek arayışlarının devam etmesine neden olmakta. 1370-1350 destekleri bu anlamda kısa vadede ön planda kalmasını ve üzerinde tepki alımlarının etkili olmasını beklediğimiz seviyeler konumunda. Ancak belirttiğimiz kısa vadeli alçalan trend aşılmadıkça bu yöndeki fiyatlamalar sınırlı kalmayı sürdürebilir.

VİOP Endeks30 – Yön arayışı sürüyor.

Endeks30 Nisan vade kontratta kapanış 1422,50 seviyesinde, akşam seansında kapanış ise 1424 seviyesinde gerçekleşti. Kontratta yeniden olumlu görünüm yakalanması adına 1450 bölgesini direnç olarak izlemekteyiz. Kontratta 1300 bölgesi altında başlayan tepki alımlarının ivme kaybetmesi sonrasında yön arayışlarına paralel dalgalı eğilim sürmekte. Güne yatay eğilimle açılış beklediğimiz kontratta, gün içi tepki alımları adına 1425 seviyesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu bölgenin aşılması halinde 1435-1440 aralığına yönelik sınırlı bir tepki yükselişi gündeme gelebilir. 1410- 1385 seviyelerini ise öne çıkabilecek kısa vadeli destekler olarak izliyoruz.

AKBNK, AKGRT, ASELS, BIMAS, DOHOL, GOZDE, KOZAL, KRVGD, MAVI, SISE

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni – (13.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AKBNK, AKGRT, ASELS, BIMAS, DOHOL, GOZDE, KOZAL, KRVGD, MAVI, SISE Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!