fbpx

Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden BIZIM ve ECILC hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaştıktan sonra yönlerini aşağı çevirmiş ve haftayı zarar durdur seviyelerini görerek kapatmıştır. Bu iki hisseye ek olarak geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AKSEN ve HEKTS ‘da zarar durdur seviyelerini görerek haftayı tamamlamıştır.

Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki haftasonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %8,3 yükseliş yapan ECILC ile %6,6 yükselen BIZIM olmuştur. 23-30 Ekim kapanış fiyatlarına göre ise ENKAI %0,8 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir. Geçen hafta XU100’de %6,57 düşüş olurken, model portföyün ortalama getirisi -7,23% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AKSEN, BIZIM, ECILC ve HEKTS hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ARCLK, ODAS, OYAKC ve PETKM hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

ARCLK, ENKAI, ODAS, OYAKC, PETKM

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy– (2-6 Kasım 2020)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!