fbpx

Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (30 Kasım – 4 Aralık 2020)

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden TKFEN hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %6,44 yükseliş yapan TKFEN ile %2,31 yükselen MGROS olmuştur. 20 Kasım -27 Kasım kapanış fiyatlarına göre ise TKFEN %1,61 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hiçbiri zarar durdur seviyesini görmeden haftayı tamamlamıştır. Geçen hafta XU100’de%0,36 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise -1,01% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ARCLK,ALKIM, TKFEN ve TCELL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine EKGYO, HALKB, KERVT ve OYAKC hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

EKGYO, HALKB, KERVT, OYAKC, MGROS

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (30 Kasım – 4 Aralık 2020) ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hissebank | Hisse Öneriler - Hisse Yorumları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!