AGHOL, TMSN, TOASO Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde alıcılı bir seyir izleyen endeks günü de %0,93 oranında primle 1.439 seviyesinden kapattı. Endeksin bugüne de alıcılı bir görüntüyle başlamasını beklerken, ilk etapta 1.450 seviyesi hedef olabilir. Aşırı alım bölgesinde kalarak yükseliş trendinin devam edebileceğinin işaretini vermeye devam eden osilatörle birlikte endeks bir sonraki hedef olarak kanal üst bandının geçtiği 1.456 seviyesini test edebilir.

Demo Hesabı Açarak Ücretsiz 100 Bin TL ile Yatırım Yapmaya Başla!aw

BIST-30 Kontratı

Kısa vadeli uyumsuzluklara karşın yükseliş eğilimini sürdüren kontratta günlük grafikte osilatörler tekrar aşırı alım bölgesindeler. Bu kapsamda, kontratta 1.580 yakın desteğinin altına sarkma yaşanmadıkça yükseliş eğilimi korunabilir ki ilk hedef olarak 1.603 seviyesi izlenebilir. Sonraki sıralı hedefler de 1.616 ve 1.625 seviyelerinde.

AGHOL, TMSN, TOASO

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 29122020

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (29.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kayıt Olun, Yatırımı Öğreninaw

AGHOL, TMSN, TOASO Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*