AGHOL, LOGO, TUPRS Hisse Önerileri ve Yorumları

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün 1.475 – 1.507 arasında dalgalanan endeks günü %0,39 oranında düşüşle 1.490 seviyesinden kapattı. Yükseliş kanalının altına sarkan endekste kısa vadeli göstergeler de zayıflarken, kanalın altında fiyatlama devam edebilir ki 1.500 direnç olarak izlenebilir. Aşağıda ise 1.475 civarındaki seviye güçlü bir ara destek olarak duruyor. Endeks, gün içerisinde söz konusu seviyeler arasında dalgalanabilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

Kanal üst bandından gelen satışa karşın halen kanal orta bandı ve haftalık ortalamasının üzerinde tutunan kontratta osilatörler karışık sinyal üretiyorlar. Kısa vadeli göstergeler de karışık bir görüntü sergilerlerken, kontratta 1.650 desteği önemli. Bu seviye kırılmadıkça kontrat tekrar kanal üst bandına doğru yükselmek isteyebilir. Halihazırda 1.705 seviyesinden geçen kanal üst bandından önce ise 1.678 güçlü ara direnç konumunda.

AGHOL, LOGO, TUPRS

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 6012021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (6.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AGHOL, LOGO, TUPRS Hisse Önerileri ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*