AGHOL, EREGL, TOASO Hisse Önerileri Ve Yorumları

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün seans sonuna doğru gelen alımlarla endeks günü %0,28 oranında primle 1.569 seviyesinden kapattı. Yükseliş trendini koruyan endekste RSI osilatörü de aşırı alım bölgesinde kalmaya ediyor. Bu kapsamda endeks kanal orta bandı ve haftalık ortalamasının yakın bulunduğu 1.560 seviyesinin üzerinde kalarak yukarı yönlü hareketini sürdürmek isteyebilir ki 1.605 hedef olarak izlenebilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

Yatay direnç bölgesinin geçtiği 1.725 civarı önemini koruyor. RSI aşırı alım bölgesinde fazla uzaklaşmazken, stokastik slow osilatörü tekrar aşırı alım bölgesine yöneliyor. Kontrat da haftalık ortalamasının üzerinde kapanışlar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, kontratın gün içerisinde 1.698 yakın desteğinin üzerinde kalarak söz konusu yatay direnç seviyesini kırmak isteyebileceğini düşünüyoruz. Bu seviyenin kırılması durumunda da kontrat yeni bir yükseliş dalgasına girebilir ki ilk etapta sıralı yakın hedefler olarak 1.736 ve 1.752 seviyeleri takip edilebilir.

AGHOL, EREGL, TOASO

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 21012021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (21.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AGHOL, EREGL, TOASO Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*