AGHOL, BRISA, ENJSA Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %0,38 oranında prim yapan endeks günü 1.546 seviyesinden kapattı. Yükseliş denemelerinde kalıcılık sağlamakta zorlanan endeksin haftanın son işlem gününde zayıf bir görüntü sergileyebileceğini ve endeksin 1.558 direncinin altında kalarak 1.540 yakın desteğini test edebileceğini düşünüyoruz. Bu seviyenin altına kayma yaşanması durumunda 1.530 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

Potansiyel kanal orta bandında kalıcılık sağlayamayan kontratta ortalamaların yoğun olarak bulunduğu 1.630 güçlü ara direnç olarak izlenebilir. Kısa vadeli ve günlük grafikteki zayıf görüntüye bağlı olarak kontrat bu seviyenin altında kalabilir ve aşağıda 1.604 yakın desteğini kırmayı deneyebilir. Bu seviyenin kırılması durumunda 1.594 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir.

AGHOL, BRISA, ENJSA

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 19022021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (19.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AGHOL, BRISA, ENJSA Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*