fbpx

AGHOL, ANHYT, GUBRF, ISDMR, KRDMD Hisse Yorum ve Önerileri

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Dünkü beklentimiz; “Bugün 1215.4 ve 1226 direncinin etkili olmasını ve kanal içerisinde düzeltme ihtiyacı gerçekleşebilir. 1190.7 kanal desteğine kar realizasyonu karşılanması durumunda yükselen eğilimde bozulma olmayacaktır.” demiştik. Dün en yüksek 1216 gördükten sonra gelen düzeltme ile en düşük 1196’e gerileyerek kapattı. Son 5 işlem gününde işlem hacminin zayıf kaldığı ve bunun bir düzeltme ihtiyacı doğurduğunu bahsetmiştik. Dünde oldukça yüksek bir işlem hacmi ile düzeltme gerçekleşti. Bugün 1191 ana destek olmak üzere dünkü düşüşün tepkisini bekliyoruz. Gün içi 1205 direncini test edilmesini geçilirse 1210’na doğru dünkü kayıplar telafi edebiliriz.

AGHOL, ANHYT, GUBRF, ISDMR, KRDMD

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni – (23.10.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AGHOL, ANHYT, GUBRF, ISDMR, KRDMD Hisse Yorum ve Önerileri ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!