AFYON, ALGYO, PETKM Hisse Önerileri Ve Yorumları

günlük hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde %0,51 oranında yükseliş kaydeden endeks günü 1.535 seviyesinden kapattı. Yükseliş trendinin altına sarkan ancak bu trendden fazla uzaklaşmayan endeks kısa vadeli grafiklerde ortalamların yoğun bulunduğu seviyelere yakın günü kapattı. Dünkü hareket ve kapanış endekste düşüşlerin sınırlı kalabileceğine işaret ederken, endekste yukarıda 1.550 direncini geçebilecek gücü henüz gözlemleyemiyoruz. Bu kapsamda, endeksin bugün ortalamaları etrafında hareket ederek 1.520 – 1.550 arasında dalgalanabileceğini öngörüyoruz. Endeksin güne ise hafif alıcılı bir görüntüyle başlamasını beklerken, açılışta 1.550 direncine doğru yükseliş eğilimi görülebilir.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayınaw

BIST-30 Kontratı

20 günlük ortalamasından gelen satışların ardından 50 günlük ortalamasına gelmeden tepki ile karşılaşan kontrat bugün söz konusu ortalamalar arasında dalgalanmak isteyebilir ki 1.606 – 1.653 yaklaşık hareket alanı olarak izlenebilir.

AFYON, ALGYO, PETKM

Ziraat Yatirim Hisse Onerileri – 9022021

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (9.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AFYON, ALGYO, PETKM Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*