fbpx

AEFES, CCOLA, GSDHO Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100 Strateji

Geçen hafta Borsa İstanbul’da toparlanma çabası ön plana çıkarken, hafta ortasından itibaren tahvil faizlerinde yükselişlerin hız kazanması ve küresel piyasalarda artan satış baskısı BIST-100 Endeksi’nde yükselişleri sınırlayan bir gelişme oldu. Aşılama çalışmalarındaki seyir ve teşvik paketinin onaylanması piyasalar açısından olumlu gelişmeler olsa da enflasyon endişeleri piyasalar üzerinde risk oluşturmaya devam ediyor. Endekste yükselişlerin devamlılığı açısından 1.550 seviyesi üzerinde tutunmanın sağlanması önem taşırken, bu seviye üzerinde 1.570 ve zirvenin bulunduğu 1.582 seviyesi direnç olarak takip edilebilir. Geri çekilmelerde ise 50 günlük hareketli ortalamanın bulunduğu 1.520 seviyesi ilk güçlü destek olup, devamında 1.500 – 1.480 aralığı önem kazanacaktır.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

AEFES, CCOLA, GSDHO

Kaynak: Gedik Yatırım Günlük Öneri Raporu – (8.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AEFES, CCOLA, GSDHO Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!