fbpx

AEFES, ANSGR, ARCLK, EREGL, MPARK Hisse Önerileri Ve Yorumları

hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100 Strateji

BIST 100 hafta başındaki sert yükselişin ardından son üç gündür günü sınırlı yükselişle tamamlasa da kararsız bir tablo çiziyor. Bu dönemde yurtdışı piyasalarda özellikle de ABD ve Asya tarafında ağırlıklı olarak satışların hakim olduğunu gördük. Başka bir ifade ile BIST 100 son günlerde karasız bir görünüm sergiliyor olsa da yurtdışına göre pozitif ayrışmış durumda. Buna karşın TL’deki değer kaybı ve endeksin görece güçlü kalmasında hisse bazlı hareketlerin etkisi göz önünde bulundurulduğunda temkinli kalmaya devam edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Yukarıda 1.550 ve devamında 1.570 oldukça güçlü dirençler konumunda olup bu seviyeler geçilemediği sürece yükselişlere temkinli yaklaşıyor olacağız. Aşağıda ise 1.515 ve devamında 1.480 güçlü destek noktamız konumunda.

İnternetten Yatırımı Ücretsiz Deneyin, Yatırım İşlemlerine Başlayın

AEFES, ANSGR, ARCLK, EREGL, MPARK

Kaynak: Gedik Yatırım Günlük Öneri Raporu – (5.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AEFES, ANSGR, ARCLK, EREGL, MPARK Hisse Önerileri Ve Yorumları ilk olarak Hisse Bank’da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!