fbpx

AEFES, ALARK, DOHOL, ENKAI, ISCTR, MGROS, THYAO Hisse Yorumları ve Önerileri – (8.09.2020)

günlük hisse önerileri
Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BİST-100 – Hareketli ortalamaların kesişmesi yukarı sinyalleri arttırabilir…

1200 seviyesinden başlayan düzeltme sonrasında 100g ve 200g.hareketli ortalama çevresindeki kesişme, yukarı isteği arttırma çabası içinde. Yeni günde bu beklenti paralelinde yatay eğilimle açılış öngörmekteyiz. Ana düşüş kanalı, yakın vade adına 1088-1078 destek, 11105 direnç bölgelerini önemsemekteyiz. Söz konusu destek bölgeye gerilemeleri takiben tepki alımları beklenebilir, ancak alışların devamında hareketin yeniden yükseliş trendi kazanması için 1130 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu takdirde yön arayışları noktasında ve formasyon hedeflerine ulaşabilmesi anlamında 1150 bölgesi yeniden gündeme gelebilir.

VİOP Endeks30 – Yatay bant hareketi sonrası, yükselen dip görüntüsü olgunlaşıyor…

Önceki işlem günü itibariyle Ekim vade kontratta kapanış, 1238 seviyesinde gerçekleşti. Ekim vade kontratta yatay bant oluşumu sonrası yükselen diplerin güçlenmesi adına 1260 bölgesinin aşılması gerektiğini düşünüyoruz. Kontratta bugün, açılışta yatay eğilimle açılış beklerken, 1248 seviyesini gün içi ara direnç bölge olarak takip edeceğiz. Söz konusu seviyenin aşılması halinde 1240-1250 bölgesine yönelik sınırlı bir trade alanı oluşabilir. Destek bölge olarak ise ilk aşamada 1229 seviyesini takip etmeyi sürdürüyoruz.

Günlük Teknik Analiz Bazlı Beğendiklerimiz

AEFES, ALARK, DOHOL, ENKAI, ISCTR, MGROS, THYAO

ÜCRETSİZ 100 BİN TL ile DEMO HESABI AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Garanti BBVA Yatırım Piyasalara Bakış Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

AEFES, ALARK, DOHOL, ENKAI, ISCTR, MGROS, THYAO Hisse Yorumları ve Önerileri – (8.09.2020) ilk olarak Coin Otağ‘da yayınlandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Hisse Önerileri, Hisse Yorumları | Hisse Bank ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!