89 milyar token yakma kararı Trust Wallet Token’ı (TWT) ikiye katladı

günlük hisse önerileri

Trust Wallet’tan yapılan açıklamada, toplamda 90 milyar TWT olarak belirlenen token arzının 89 milyarının yakılmasına karar verildiği bildirildi.

Bu sürpriz haberin ardından TWT’nin fiyatı neredeyse uçtu. Token hızla 0,021 dolardan 0,044 dolara yüzde 110 arttı. Daha sonra biraz geri çekilen TWT, haberin verildiği dakikalarda 0,038 dolardan işlem görüyor.

Trust Wallet’tan yapılan açıklamada şunlar belirtildi:

“TWT, aslen sadık Trust Wallet kullanıcılarını ödüllendirmek ve topluluğumuzu büyütmek için bir deney olarak oluşturuldu. Bu deney çarpıcı bir başarıydı. TWT daha yerleşik bir token olmaya devam ederken, piyasayı incelemek ve mevcut TWT tokenlerini değerlendirmek için biraz zaman ayırdık. Toplam arz 90 milyar TWT olarak belirlendi ve sürekli token dağıtımına rağmen toplam arzın yüzde 1’inden azı dolaşımdaydı. Bu nedenle toplam arzı 1 milyar TWT’ye düşürmek için 89 milyar TWT yakmaya karar verdik. Bu şu anda toplam arzın yaklaşık yüzde 25’inin YAKILDIĞI anlamına geliyor. “

Binance de satın almıştı

Büyük kripto para borsası Binance, ilk satın alımını Temmuz 2018’de Trust Wallet ile yaptı. Cüzdan, yalnızca Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*